Pracovníci ostrahy, strážní

Kontakt tel. 734 881 686 Po-Pá od 9:00 -16:00 hod., na mail: nabor1.centrum@protektia.cz

Místo výkonu práce: můžete si vybrat kde budete pracovat:
Kaufland - Kolbenova 1141/35, 198 00 Praha 9 - Hloubětín
Kaufland - Střelničná 2270/46, 180 00 Praha 8 - Libeň
Kaufland - Voctářova 2401/8, 180 00 Praha 6 - Libeň
Kaufland -U plynárny 1432/64, 140 00 Praha 4 - Michle
Kaufland - Hornoměcholupská 763/123, Horní Měcholupy,
109 00 Praha 15

Náplň práce: strážní a pochůzková činnost, práce s kamerovým systémem, kontrola dodržování bezpečnostních předpisů, pomoc při řešení incidentů a spolupráce s Policií ČR.

Požadujeme: čistý výpis z Rejstřík trestů, věk nad 18 let, dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, základy práce na PC pro kamerový systém, potravinářský průkaz, praxe a certifikát strážného výhodou.

Nabízíme: práci ve stabilní společnosti na HPP/DPP se zaručenou pravidelnou mzdou. Odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru. Nástup možný IHNED

Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. NECHODIT na pobočku.
Kontakt tel. 734 881 686 Po-Pá od 9:00 -16:00 h, na mail: nabor1.centrum@protektia.cz

Plat od:
27 000 Kč
Pracoviště:
Praha
Nástup:
01.05.2024
Obor a Profese:
Pracovník ostrahy
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Kontaktní osoba:
Svatava Šašková
734 881 686 po - pá od 9-:00 - 16:00 hod.
nabor1#centrum|protektia#cz