Obsluha průmyslových robotů

Místo výkonu práce: Hedvikov 1, 538 43 Třemošnice a Družstevní 436, Ronov nad Doubravou 538 42
NÁPLŇ PRÁCE: Obsluha obráběcích center a myček, obsluha zařízení na kontrolu těsnosti dílů, dodržování pracovních standardů.
POŽADAVKY: Zkušenost s obsluhou CNC strojů výhodou, manuální zručnost, zodpovědnost, spolehlivost, ochotu pracovat ve směnném provoze.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: možnost kariérního postupu, jazykové kurzy a další vzdělávání, výplatu pravidelně a včas, pět týdnů dovolené, příspěvek na dopravu (od vzdálenosti 10 km), telefonování za zvýhodněný tarif, závodní lékař v areálu firmy, závodní jídelna a příspěvek na stravování, věrnostní odměny.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně.

Plat od:
21 000 - 24 000 Kč
Pracoviště:
Chrudim
Nástup:
15.05.2018
Obor a Profese:
Technik
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Eva Pechová
778 708 473
e#pechova|kovolis-hedvikov#cz