Obsluha zařízení na zpracování kovů

Náplň práce:
- dělení nerezového plechu pomocí CNC vysekávacího lisu a laseru dle výkresové dokumentace.
Očekáváme:
- technické vzdělání výhodou
- pečlivost, zodpovědnost
- ochotu pracovat na 12 hodinové směny
- fyzickou zdatnost.
Nabízíme:
- dotované závodní stravování
- kvalitní zaškolení a vybavení
- příspěvek za odpracované roky
- zázemí a stabilitu prosperující české společnosti
- moderní, čisté a bezpečné pracovní prostředí
- příspěvek na údržbu kvalitních pracovních oděvů.

Kontakt: telefonicky (Po-Pá: 7:00 - 15:00 hod.), e-mailem.

Plat od:
28 000 - 39 000 Kč
Pracoviště:
Tábor
Nástup:
22.10.2021
Obor a Profese:
Hutník
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Aneta Fischerová
725156325
kariera|rmgastro#com