Řídící pracovníci v oblasti správy podniku, administrativních a podpůrných činností jinde neuvedení

První kontakt e-mailem.
Projektový manažer

Uchazeč je zodpovědný za podporu a rozvoj obchodních případů, chod významných projektů, připravuje dokumentaci ke schvalování projektů a zajišťuje standarty kvality.

Náplň práce zahrnuje následující:
" Detailní projektování
" Zajištění správy procesů kolem projektové činnosti
" Zajišťuje vysoké standarty v oblasti účetnictví, kontrolingu a projektování
" Používá ProLaunch STP
" Je zodpovědný za údržbu a realizaci komunikačních plánů

Požadavky: vysokoškolské vzdělání, angličtina na profesní úrovni, rozsáhlé znalosti v oblasti Supply Chain procesů (distribuce, logistika, výroba, projektování), zkušenosti s řízením projektů, výborná schopnost pracovat v týmu, komunikační a organizační schopnosti.
Místo výkonu práce: Průmyslová 1506, 691 23 Pohořelice

Plat od:
45 000 Kč
Pracoviště:
Pohořelice
Nástup:
01.05.2017
Obor a Profese:
Provozní ředitel/manažer
Min. vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání - Ing., Mgr. a jiné
Kontaktní osoba:
Adriana Hájková
+420 777 747 663
adriana#hajkova|ibs-sro#com

Články ze světa práce

Znáte svou cenu na trhu práce?

Hledáte novou práci nebo uvažujete o změně povolání? A znáte svou cenu na trhu práce? Doporučujeme si zjistit, jaké platy dostávají lidé, kteří pracují na obdobných pozicích. Tento průzkum vám pomůže vytvořit představu, jak byste měli za danou práci být ohodnoceni právě vy.

Návrat do práce po mateřské/rodičovské dovolené

Taky je vám lehce mdlo při představě všech změn, které jsou s návratem do práce spojené? Je vůbec možné se připravit tak, aby vše proběhlo hladce? Přichází období transformace, které je výzvou pro celou rodinu. Přečtěte si naše tipy, které Vám mohou návrat do práce zjednodušit.

Diskriminace v práci: jak jí předcházet a jak ji řešit?

Diskriminace na pracovišti je nejen neetická, ale v mnoha případech i protiprávní. V České republice existují právní předpisy, které chrání zaměstnance před diskriminací a zároveň stanovují povinnosti zaměstnavatelů. Pojďme se podívat, co je a není diskriminace a s jakými druhy se lze na pracovišti setkat.