Vedoucí v oblasti administrativních agend

Náplň práce:
1. Administrativní podpora členů řídícího týmu, úzká spolupráce a podpora generálního ředitele
2. Podpora zejména oddělení marketingu a rozvoje podnikání
3. řízení agendy; rezervace zasedacích místností, komunikace s klienty a čínskou mateřskou společností
4. Organizace cestování a příprava itinerářů - rezervace hotelů, letenek, taxi atd.
5. Práce s databází kontaktů společnosti - CRM - a její aktualizace; vytváření termínových listů / nabídek pro potenciální klienty
6. Správa přijaté pošty a pošty, která má být odeslána;
7. Komunikace s pronajímatelem v kancelářích
8. Zprostředkování překladu dokumentů; komunikace s notářem, přijímání hovorů, korespondence e-mailem
9. Komunikuje s dalšími obchodními partnery společnosti a pobočkami v zahraničí
10. Vytváření různých přehledů / databází / reportů v čínském jazyce pro mateřskou společnost
11. Další ad-hoc úkoly od vedení a další potřebné úkoly

Požadavky:
? Jazykové požadavky - znalost čínštiny slovem i písmem nutná, jedná se o práci pro čínské zákazníky společnosti a reporting mateřské společnosti, plynulá angličtina výhodou
? Min. pětiletá pracovní praxe výhodou
? Pokročilé komunikační a koordinační schopnosti, práce pod tlakem, svědomitost a odpovědnost
Výhody:
o Stravenky, další bonusy dle osobní dohody

Pracovní místo bude obsazeno v rámci programu Vysoce kvalifikovaný zaměstnanec

Plat od:
60 000 Kč
Pracoviště:
Praha
Nástup:
29.03.2021
Obor a Profese:
Pracovník back office
Min. vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání - Bc.
Kontaktní osoba:
Shang Xuan
sari#shang|eucccgroup#com