Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

TERMÍN SCHŮZEK POUZE PO PŘEDCHOZÍ TELEFONICKÉ NEBO EMAILOVÉ DOMLUVĚ !!!
POŽADAVKY: zručnost, přesnost, spolehlivost, ochota se učit novým věcem
Pracovní náplň: práce se skladovým systémem, obsluha VZV, příprava materiálu a jeho evidence v systému, zásobování výroby, práce ve 3 směnném provozu, výhodou průkaz VZV
ZAMĚSTNACKÉ VÝHODY: k základní mzdě navíc: měsíční bonus až do výše 1.100,-, osobní příplatky, zákonné příplatky, garance stabilního zaměstnání, garance každoročního platového růstu, 13. mzda, příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování, poukázky na nákup čistících a pracích prostředků, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění po 1.roce prac.poměru, 5 týdnů dovolené , odměny při osobních a pracovních výročích, možnost vzdělávání
KONTAKT: POUZE PO PŘEDCHOZÍ TELEFONICKÉ NEBO EMAILOVÉ DOMLUVĚ !!!
Hasalová Jana, tel.: 383411420, 725730657, e-mail: jana.hasalova@leifheit.com

Plat od:
25 560 Kč
Pracoviště:
Strakonice
Nástup:
12.11.2020
Obor a Profese:
Řidič
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Jana Hasalová
383411420, 725730657
jana#hasalova|leifheit#com