Lékaři v psychiatrických oborech

Kontakt: Šmilo Jitka LL.M., tel.: 605 529 067 od 9:00 do 17:00, e-mail: justiciaetprudencia@seznam.cz


samostatný výkon práce lékaře specialisty obor psychiatrie v soukromém zdravotnickém ambulantním zařízení - psychiatrické ambulance, požadujeme flexibilitu, schopnost se učit, český jazyk na úrovni B2, u cizinců nostrifikaci VŠ diplomu - psychiatrie
nabízíme podmínky k profesnímu růstu a podporu při získání kvalifikace pro samostantný výkon zdravotnického povolání lékaře psychiatra, přijmeme též kolegu v důchodovém věku


Plat od:
47 000 - 70 000 Kč
Pracoviště:
Praha
Typ úvazku:
Plný úvazek
Nástup:
23.07.2022
Obor a Profese:
Psychiatr
Min. vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání - Ing., Mgr. a jiné
Vhodné i pro absolventy
ANO
Zaměstnavatel:
Kontaktní osoba:
Jitka Šmilo LL.M.
605 529 067
justiciaetprudencia|seznam#cz







Články ze světa práce


Prokrastinace v práci: Překonávání skluzu v pracovním procesu

Prokrastinace v práci: Překonávání skluzu v pracovním procesu
Znáte to, jak se vám nechce začínat nový úkol a nebo odkládáte své povinnosti na potom a místo nich děláte jiné věci? Prokrastinace je jevem, který mnozí z nás znají a často zažívají. Ať už jde o pracovní úkoly nebo osobní rovinu, prokrastinace může mít negativní dopad na produktivitu, kvalitu práce a váš celkový pocit naplnění. Víte, jaké jsou její příčiny a jak prokrastinaci předcházet, či jak ji překonat? 

Home office se stává stále populárnějším!

Home office se stává stále populárnějším!
Práce z domova je od dob koronavirové epidemie stále populárnější. Většina firem, která tzv. home office zavedla, jej ponechala alespoň v určité míře dodnes. Jaké jsou její výhody a nevýhody? Dle průzkumů Ministerstva práce a sociálních věcí, které se dotazovalo především na výhody, limity a celkovou spokojenost zaměstnanců a vedoucích pracovníků, převážná většina dotázaných hodnotí práci z domova pozitivně. Jaká přesně přináší pozitiva/negativa?

Meeting, briefing, brainstorming. Domluvíte se ještě v práci bez těchto výrazů?

Meeting, briefing, brainstorming. Domluvíte se ještě v práci bez těchto výrazů?
Ztrácíte se na poradě v záplavě anglických výrazů a občas jen souhlasně kývete? Nebo jsou pro vás slova jako briefing nepostradatelnou součástí firemního slangu? V dnešním globalizovaném pracovním prostředí jsou anglicismy čím dál častější a Česká republika v jejich užívání rozhodně nepokulhává, obzvlášť v nadnárodních korporátech. Proč jsou tato slova oblíbená a co znamenají?