Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Řemeslné a manuální práce / Uklízečka/čistič
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Uklízeči prodejních prostor

Text inzerátu:

V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: fakturace@ksv-cv.cz nebo volat na tel.č.: 775 629 285 a domluvit pohovor Místo výkonu práce - Obchodní zóna č.p. 250, Otvice Požadujeme - zkušenost s úklidem, pečlivost, spolehlivost, samostatnost.

Nástup:17.01.2022Plat od - do:4000Pracoviště:ChomutovObor a Profese:Uklízečka/čističTyp pracovního vztahu:Práce na dohoduMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:KŠV GROUP s.r.o.Kontaktní osoba:Marcela Falisová 777 629 295 fakturace|ksv-cv#czKontaktní adresa:Obchodní zóna 250
43111 Otvice
Otvice   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Úklid - mze táborFORCORP GROUP spol.s.r.o.Ostatní uklízeči a pomocníciCortonius Corp s.r.o.Uklízeči výrobních prostor (kro...VKM STAVEBNÍ s.r.o.Ostatní uklízeči a pomocníciNatiarow s.r.o.Uklízeči a pomocníci ve zdravot...Sociální služby Uherské Hradišt...Uklízeči ve stravovacích zaříze...LIDARIO s.r.o.Uklízeči a pomocníci v administ...B a K production s.r.o.Pomocníci v kuchyniZÁRUBA GASTRO a.s.Ostatní uklízeči a pomocníciLABSSTAV s.r.o.Uklízeči v provozovnách osobníc...Organizace nevidomých z.s.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KŠV GROUP s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost KŠV GROUP s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: