Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Řemeslné a manuální práce / Mechanik
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Výrobci a opraváři hudebních nástrojů

Text inzerátu:

Úkolová mzda (záleží na Vaší zručnosti)

Nástup:01.02.2022Plat od - do:25725Pracoviště:Hradec KrálovéObor a Profese:MechanikTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:C. BECHSTEIN EUROPE s.r.o.Kontaktní osoba:Blanka Kratochvílová kratochvilova|bechstein-europe#comKontaktní adresa:Bratří Štefanů 1057
50003 Hradec Králové
Slezské Předměstí   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Řemeslníci a opravářiSociální družstvo ZnojmoVýrobci a opraváři hudebních ná...CRMI, s.r.o.Operátor výroby - svozová dopra...JOB LEADER CZECH s.r.o.Výrobci, mechanici a opraváři o...Biofilms rental, s.r.o.Výrobci, mechanici a opraváři hodinTime Ten Watch Company LTD, odš...Výrobci, mechanici a opraváři o...Meopta - optika, s.r.o.Ladiči hudebních nástrojůC. BECHSTEIN EUROPE s.r.o.Výrobci, mechanici a opraváři hodinTime Ten Watch Company LTD, odš...Výrobci, mechanici a opraváři m...Enaspol a.s.Výrobci, mechanici a opraváři o...Meopta - optika, s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti C. BECHSTEIN EUROPE s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost C. BECHSTEIN EUROPE s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: