Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Řemeslné a manuální práce / Kovář
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Ostatní řemeslní pracovníci a pracovníci v dalších oborech jinde neuvedení

Text inzerátu:

 

Nástup:13.01.2022Plat od - do:22500 - 22500Pracoviště:Praha-východObor a Profese:KovářTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:PBL Technika s.r.o.Kontaktní osoba:Chrystyna Vynnyčuk 734 855 339 obchod|humanagency#czKontaktní adresa:Zájezdní 119
Mukařov
Mukařov   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Ostatní řemeslní pracovníci a p...PROVICOM s.r.o.Ostatní řemeslní pracovníci a p...Koncept FAST s.r.o.Formíři a jádraři ve slévárnáchŽelezárny Štěpánov, spol. s r.o.Ostatní řemeslní pracovníci a p...SHTODLER s.r.o.Ostatní řemeslní pracovníci a p...TERRASLUŽBY s.r.o.SlévačiKOVOSVIT MAS Foundry, a.s.Ostatní řemeslní pracovníci a p...PWM PROFIL s.r.o.Ostatní řemeslní pracovníci a p...Kluev s.r.o.Formíři a jádraři ve slévárnáchINTERPLESHA s.r.o.Ostatní řemeslní pracovníci a p...Koncept FAST s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PBL Technika s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost PBL Technika s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: