Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Stavebnictví a reality / Instalatér/topenář
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Stavební zámečníci

Text inzerátu:

řidičský průkaz výhodou, dobrý zdravotní stav

Nástup:01.02.2022Plat od - do:17000 - 28000Pracoviště:Praha-západObor a Profese:Instalatér/topenářTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:AA COM, s.r.o.Kontaktní osoba:Kratochvíl 777808151 kratochvil|aacom#czKontaktní adresa:Jana Nepomuckého 92
25219 Chrášťany
Chrášťany   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Instalatéři ústředního topeníTeplárny Brno, a.s.Stavební instalatéřiMERANO a.s.Mechanici klimatizací a chladic...THERMAL-F, a.s.Stavební klempířiGRETES s.r.o.Mechanici klimatizací a chladic...OK servis Kaplánek, s.r.o.Instalatéři ústředního topeníAKVA - FITING HK spol. s r.o.Mechanici klimatizací a chladic...OK servis Kaplánek, s.r.o.Mechanici klimatizací a chladic...OK servis Kaplánek, s.r.o.Instalatéři, potrubáři, stavebn...Stavby Flamberg s.r.o.Stavební klempířiRED Střechy s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AA COM, s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost AA COM, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: