Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Bankovnictví a finanční služby / Finanční účetní
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Hlavní účetní

Text inzerátu:

Pracovní poměr na dobu určitou. Pracovní náplň: kontrola náležitostí faktur, zapisování a vystavování faktur do účetního systému, zajišťování kontací faktur a jejich schválení, zakládání účetních dokladů dle časové posloupnosti a jejich evidence, provádění dokladové inventury, provádění úkonů ke zjištění, výpočtu a placení daní, zpracovávání podání v daňových věcech. Požadavky: minimálně středoškolské vzdělání ekonomického směru, praxe a zkušenosti na pozici účetní praxe v účetnictví ve školství vítána, znalost účetního programu Gordic výhodou. Nabízíme: 5 týdnů dovolené, výhodné stravování, ubytování, příspěvek na penzijní připojištění. Kontakt: e-mailem.

Nástup:12.01.2022Plat od - do:19730 - 28920Pracoviště:TáborObor a Profese:Finanční účetníTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední všeobecné vzdělání s maturitouVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:Vyšší odborná škola, Střední škola, Centrum odborné přípravy, Sezimovo Ústí, Budějovická 421Kontaktní osoba:Marie Filsaková 381407105 filsakova|copsu#czKontaktní adresa:Budějovická 421/10
39102 Sezimovo Ústí
Sezimovo Ústí   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Účetní auditořiJihočeská univerzita v Českých ...Hlavní účetníPSOTA transport s.r.o.Specialisté v oblasti účetnictvíCentrum pečovatelské služby Frý...Hlavní účetníBLATA, s.r.o.Účetní auditořiMěsto HustopečeHlavní účetníELYN ENERGIE a.s.Metodici účetnictvíKODAP, s.r.o.Hlavní účetníCentrum pro zdravotně postižené...Specialisté v oblasti financíSMS finance, a.s.Specialisté kalkulací, cen a ná...Infer s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Vyšší odborná škola, Střední škola, Centrum odborné přípravy, Sezimovo Ústí, Budějovická 421. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Vyšší odborná škola, Střední škola, Centrum odborné přípravy, Sezimovo Ústí, Budějovická 421 o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: