Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Doprava, logistika a zásobování / Skladník/manipulant
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Pomocní skladníci

Text inzerátu:

Fyzicky náročná práce Hlásit se e-mailem nebo telefonicky

Nástup:13.01.2022Plat od - do:18900Pracoviště:LiberecObor a Profese:Skladník/manipulantTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:ALIANT OFFICE s.r.o.Kontaktní osoba:Binh Quach Hoang 720 466 334 qbinh|seznam#czKontaktní adresa:Hlávkova 1088/17
Liberec
Liberec (nečleněné město)   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

SkladníkDSL Food s.r.o.Pracovnice / pracovník skladuBOHEMIA RINGS s.r.o.Skladník, bezpečnostní pracovní...Správa státních hmotných rezervSkladník, bezpečnostní pracovní...Správa státních hmotných rezervOstatní pomocní manipulační pra...VIPCOLDVIK CZ s.r.o.Ruční baliči, plniči a etiketovačiBILLU Anelo s.r.o.Ruční baliči, plniči a etiketovačiOretonica s.r.o.Ruční baliči, plniči a etiketovačiBILLU Anelo s.r.o.Ostatní pomocní manipulační pra...TORINA CZ, s.r.o.Ruční baliči, plniči a etiketovačiPATET AQUA s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ALIANT OFFICE s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost ALIANT OFFICE s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: