Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Řemeslné a manuální práce / Práce doma
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Zpracovatelé ovoce, zeleniny a příbuzných produktů

Text inzerátu:

Místo výkonu práce: Pascual Polabí s.r.o., Na Brůdku 459, 289 22 Lysá nad Labem, Ostrá a další pracoviště v okresu Nymburk. Zájemci se mohou hlásit na tel.: 608 155 006, úterý a čtvrtek od 15:00 do 18:00 hod.

Nástup:15.04.2022Plat od - do:17600Pracoviště:NymburkObor a Profese:Práce domaTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:Družstvo JulmanKontaktní osoba:Nataliya Dunko 608 155 006Kontaktní adresa: 412
Přerov nad Labem
Přerov nad Labem   
zobrazit mapu
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Zpracovatelé ovoce, zeleniny a ...PASCUAL POLABÍ s.r.o.Zpracovatelé ovoce, zeleniny a ...PASCUAL POLABÍ s.r.o.Zpracovatelé ovoce, zeleniny a ...Družstvo JulmanZpracovatelé ovoce, zeleniny a ...Polabská zelenina Přerov n.L., ...Zpracovatelé ovoce, zeleniny a ...Družstvo JulmanZpracovatelé ovoce, zeleniny a ...FUNGHI CZ, a.s.Zpracovatelé ovoce, zeleniny a ...Pěstitel Stratov, a.s.Zpracovatelé ovoce, zeleniny a ...Slovácká Fruta, a.s.Zpracovatelé ovoce, zeleniny a ...PASCUAL POLABÍ s.r.o.Zpracovatelé ovoce, zeleniny a ...PASCUAL POLABÍ s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

  Na inzerát není možné odpovědět, protože firma neuvedla kontaktní email. Pro odpověď prosím použijte jiné kontaktní údaje.