Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Stavebnictví a reality / Dělník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Pracovníci montovaných staveb

Text inzerátu:

KONTAKT : Yaniv Yuriy, tel.: 775 769 122, e-mail: administrativa@polykon.cz MÍSTO VÝKONU PRAHA PRÁCE VE STAVEBNÍ FIRMĚ S MATERIÁLY KOV, BETON. MONTÁŽNÍ A JINÉ BEDNĚNÍ. JAZYKOVÉ ZNALOSTI : UKRAJINŠTINA, ČEŠTINA (pasivně)

Nástup:01.03.2022Plat od - do:21450Pracoviště:PrahaObor a Profese:DělníkTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:POLYKON s.r.o.Kontaktní osoba:Yuriy Yaniv 775 769 122 administrativa|polykon#czKontaktní adresa:
Praha   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Dělníci v oblasti výstavby a úd...JUNAVI s.r.o.Dělníci v oblasti výstavby a úd...BONNINGTON INVEST s.r.o.Dělníci v oblasti výstavby a úd...LXM Group a. s.Dělníci v oblasti výstavby a úd...InvestholdingJB s.r.o.Dělníci v oblasti výstavby a úd...MoSy Czech s.r.o.Dělníci v oblasti výstavby a úd...ARGASTAV s.r.o.Stavební montéři (kromě montérů...Mynda Sándor s.r.o.Dělníci v oblasti výstavby a úd...CHEDYK s.r.o.Pomocní pracovníci v rostlinné ...MASIBUR-PRAG s.r.o.Dělníci v oblasti výstavby a úd...Město Lipník nad Bečvou
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti POLYKON s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost POLYKON s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: