Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Stavebnictví a reality / Betonář
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci

Text inzerátu:

Nabízíme: obědy, úhrada penzijního spoření

Nástup:13.01.2022Plat od - do:20000 - 25000Pracoviště:Jindřichův HradecObor a Profese:BetonářTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Nezáleží na vzděláníZaměstnavatel:HB beton s.r.o.Kontaktní osoba:Ing. Karel Houška 602420320 khouska|hbbeton#czKontaktní adresa: 37
37701 Jindřichův Hradec
Horní Žďár   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Betonáři, železobetonáři a příb...Ukrabud, s.r.o.Betonáři, železobetonáři a příb...WILD FELT s.r.o.Betonáři, železobetonáři a příb...WILD FELT s.r.o.Betonáři, železobetonáři a příb...WILD FELT s.r.o.Betonáři, železobetonáři a příb...WILD FELT s.r.o.Betonáři, železobetonáři a příb...Falkor s.r.o.Betonáři, železobetonáři a příb...KANERSTAV s.r.o.Betonáři, železobetonáři a příb...Shypot plus, s.r.o.Betonáři, železobetonáři a příb...Metrostav DIZ s.r.o.Betonáři, železobetonáři a příb...HOCHTIEF CZ a. s.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti HB beton s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost HB beton s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: