Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Řemeslné a manuální práce / Malíř/natěrač
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Tapetáři

Text inzerátu:

MÍSTO VÝKONU : PRAHA KONTAKT : YKOLA KRAVETS, tel.: +420 608 077 681, +420 774 138 932, e-mail: komarkolya@email.cz, komarkolya77@email.cz POHOVOR : Římská 419/21 - Praha 2 FYZICKÁ ZDATNOST. ČASOVÁ FLEXIBILITA. VÝPIS RT. TAPETÁŘI PŘIPRAVUJÍ POVRCHY BUDOV. NANÁŠENÍ OCHRANNÉ A DEKORATIVNÍ BAREVNÉ A JINÉ NÁTĚRY. PRÁCE S TAPETAMI ATD.

Nástup:25.01.2022Plat od - do:23640Pracoviště:PrahaObor a Profese:Malíř/natěračTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:KOMARKOLYA s.r.o.Kontaktní osoba:MYKOLA KRAVETS +420 608 077 681, +420 774 138 932 komarkolya|email#cz, komarkolya77|email#czKontaktní adresa:
Praha   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Malíři interiérůHeimstaden s.r.o.Kvalifikovaní stavební dělníci ...MOROZ STAV, s.r.o.Lakýrníci a natěrači kovů, kovo...BeF Home, s.r.o.Lakýrníci a natěrači kovů, kovo...Poličské strojírny a.s.Lakýrníci a natěrači kovů, kovo...Družstvo KARSONLakýrníci a natěrači kovů, kovo...Comfort security s. r. o.Ostatní lakýrníci a natěrači (k...Master Bike, s.r.o.Kvalifikovaní stavební dělníci ...REHISTAV Jílek s.r.o.Lakýrníci a natěrači kovů, kovo...Družstvo KARSONMalíři interiérůKrajské ředitelství policie hla...
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KOMARKOLYA s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost KOMARKOLYA s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: