Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Strojírenství / Obráběč kovů
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Brusiči nástrojů a kovů

Text inzerátu:

První kontakt: Vild Jan, tel.: 724 106 901, e-mail: jan.vild@klaro.cz, osobně: Velké Chvalovice 187, Pečky, středa 10 - 12 hod. Náplň práce: Zámečnické práce, příprava nerezového materiálu - broušení, příprava plechu, stříhání, řezání - trubka, kulatina, plech. Zaměstnanecké výhody: Náborový příspěvek 10.000 - 30.000 Kč. Stabilita, benefity, práce v mladém kolektivu, po zapracování zvýšení mzdy.

Nástup:14.01.2022Plat od - do:27000Pracoviště:KolínObor a Profese:Obráběč kovůTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:KLARO , spol. s r.o.Kontaktní osoba:Jan Vild 724 106 901 jan#vild|klaro#czKontaktní adresa:Ke Hřišti 187
28911 Pečky
Velké Chvalovice   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Obráběč kovů – karuselář / mzda...W&J agency s.r.o.Obráběč kovů – horizontář / mzd...W&J agency s.r.o.Seřizovači a obsluha ostatních ...Silike keramika, spol. s r.o.Brusiči nástrojů a kovůWOOD4YOU s.r.o.Seřizovači a obsluha ostatních ...B a K production s.r.o.Brusiči nástrojů a kovůUNEX a.s.Obráběč kovů – karuselář / mzda...123-práce.cz s.r.o.Obráběč kovů – horizontář / mzd...123-práce.cz s.r.o.Seřizovači a obsluha konvenčníc...ISH PUMPS OLOMOUC a.s.Seřizovači a obsluha číslicově ...H & H s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KLARO , spol. s r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost KLARO , spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: