Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Výroba a průmysl / Operátor výroby
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Text inzerátu:

Místo výkonu práce: Newtonova 478, 463 12 Liberec Hlásit se telefonicky v Po - Pá od 10.00 do 12.00 hod.

Nástup:28.03.2022Plat od - do:19000Pracoviště:LiberecObor a Profese:Operátor výrobyTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:Plus Wain s.r.o.Kontaktní osoba:Yuriy Vaynahiy 777 622 222 pluswain|seznam#czKontaktní adresa:Newtonova 478
Liberec
Liberec (nečleněné město)   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Operátor/ka, brno, táborskáLARS Chemie, spol. s r.o.Obsluha strojů na výrobu a zpra...DINATARI s. r. o.Obsluha strojů na výrobu a zpra...VISCOFAN CZ s.r.o.Obsluha strojů na výrobu a zpra...DINATARI s. r. o.Obsluha strojů na výrobu a zpra...DELICIJA J+M s.r.o.Obsluha strojů na výrobu a zpra...Window Holding a.s.Obsluha strojů na výrobu a zpra...RENOL CZ, s.r.o.Obsluha strojů na výrobu a zpra...N.K. STAV Brno a.s.Obsluha strojů na výrobu a úpra...GO FITNESS s.r.o.Obsluha strojů na výrobu a zpra...AWA Group s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Plus Wain s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Plus Wain s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: