Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Řemeslné a manuální práce / Čalouník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

Text inzerátu:

Jedná se o přípravné a dokončovací práce při šití potahů prodejních stánků a slunečníků. Stříhání látek, skládání výrobků, po zaučení jednoduché šití. Pracovní doba od 6.00 do 14.30 hod. Po dohodě možno i na kratší úvazek. Nabízíme prémie, podnikové stravování, stravovací paušál Vhodné pro absolventy a mladistvé. První kontakt emailem nebo telefonicky v pracovní dny 7.00 - 15.00 hod.

Nástup:01.02.2022Plat od - do:110Pracoviště:PardubiceObor a Profese:ČalouníkTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:Lambert CS spol. s r. o. (v němčině Lambert CS GmbH)Kontaktní osoba:Ing. Ladislav Víšek 731 612 301 ladislav#visek|lambert-sro#czKontaktní adresa:Přeloučská 251
53006 Pardubice
Pardubice VI   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Švadleny, šičky, vyšívači a pra...Maryan Beachwear Group CZ s.r.o.Švadleny, šičky, vyšívači a pra...RUKO s.r.o.Švadleny, šičky, vyšívači a pra...C & B FASHION spol. s r.o.Švadleny, šičky, vyšívači a pra...LIVELO s.r.o.Švadleny, šičky, vyšívači a pra...DUKO s.r.o.Čalouníci a příbuzní pracovníciLIVELO s.r.o.Švadleny, šičky, vyšívači a pra...UNAR s.r.o.Švadleny, šičky, vyšívači a pra...Centrin CZ s.r.o.Čalouníci a příbuzní pracovníciANTARES a.s.Čalouníci nábytkuBLANÁŘ NÁBYTEK,a.s.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Lambert CS spol. s r. o. (v němčině Lambert CS GmbH). výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Lambert CS spol. s r. o. (v němčině Lambert CS GmbH) o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: