Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Doprava, logistika a zásobování / Řidič vysokozdvižného vozíku
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci

Text inzerátu:

Místo výkonu práce: Bor. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Pracovní doba: 6:00-14:00 h x 14:00-22:00 h x 22:00-6:00 h. Náplň práce: jednoduché logistické aktivity.(naskladnění, vyskladnění, vysbírávání zboží). Nabízíme: závodní stravování, dovolená navíc, příspěvek na dopravu. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem - následná osobní schůzka proběhne v Boru (dle předchozí domluvy) !!

Nástup:01.02.2022Plat od - do:24000 - 29000Pracoviště:TachovObor a Profese:Řidič vysokozdvižného vozíkuTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:DHL Solutions k.s.Kontaktní osoba:Leona Horváthová 725237058 leona#horvathova|dhl#comKontaktní adresa: 26
34802 Bor
Nová Hospoda   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Obsluha vysokozdvižných a jinýc...BC Profession s.r.o.Obsluha vysokozdvižných a jinýc...BC Profession s.r.o.Obsluha vysokozdvižných a jinýc...EUROPE WORK AGENCY s.r.o.Obsluha vysokozdvižných a jinýc...SMAILE COMPANY s.r.o.Obsluha vysokozdvižných a jinýc...BC Profession s.r.o.Řidiči paletovacích vozíkůGRAFOBAL BOHEMIA s.r.o.Řidiči vysokozdvižných vozíkůMoravské potravinářské strojírn...Řidiči vysokozdvižných vozíkůCENTROPEN, a.s.Obsluha vysokozdvižných a jinýc...KARPEM a.s.Řidiči vysokozdvižných vozíkůTQM - holding s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DHL Solutions k.s.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost DHL Solutions k.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: