Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Potravinářství / Cukrář
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Pekaři

Text inzerátu:

Pracovní poměr na dobu určitou (6 měsíců) s předpokladem prodloužení, třísměnný provoz. Nástup dle dohody. Požadavky: samostatnost, pečlivost, spolehlivost, ochotu pracovat, manuální zručnost, bezúhonnost, zájem o tento obor a chuť učit se novým věcem, praxe v oboru vítána. Zaměstnavatel nabízí: odpovídající mzdové ohodnocení, příspěvek na penzijní připojištění, nákup pečiva na provozovně za zvýhodněné ceny. Kontakt - paní Heinzová Romana, tel.: 777 765 960, e-mail: vp@be.pekarnynachod.cz (pro zaslání životopisu).

Nástup:17.01.2022Plat od - do:20000Pracoviště:NáchodObor a Profese:CukrářTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:Pekárny a cukrárny Náchod, a.s.Kontaktní osoba:Romana Heinzová 777 765 960 vp|be#pekarnynachod#czKontaktní adresa:Kladská 306
54701 Náchod
Běloves   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

PekařiTTT-NERES s.r.o.Pekaři, cukráři (kromě šéfcukrá...PEKAŘSTVÍ NODES, spol. s r. o.PekařiPekárna Větrný Jeníkov s.r.o.PekařiTTT-NERES s.r.o.Výrobci cukrovinekNEW PRAGUE s.r.o.Pekařipekařství Makovec s.r.o.Výrobci cukrovinekTassisGrup s.r.o.Výrobci cukrovinekNeuvedenoVýrobci cukrovinekProfi-tisk group s.r.o.Výrobci cukrovinekNEW PRAGUE STAV s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Pekárny a cukrárny Náchod, a.s.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Pekárny a cukrárny Náchod, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: