Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Vrcholový management / Project Manager
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Řídící pracovníci v oblasti ambulantních a terénních sociálních služeb (kromě péče o seniory)

Text inzerátu:

Tel.: 777 881 556, e-mail: reditel@mikasazs.cz

Nástup:01.02.2022Plat od - do:28000Pracoviště:OstravaObor a Profese:Project ManagerTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Vysokoškolské vzdělání - Bc.Vhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:MIKASA z.s.Kontaktní osoba:PhDr. Michal Panáček PhD. 777 881 556 reditel|mikasazs#czKontaktní adresa:1. máje 1526/66
70300 Ostrava
Moravská Ostrava a Přívoz   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

React tech lead (7548)ITjobs, s.r.o.Řídící pracovníci v oblasti amb...Správa uprchlických zařízení Mi...Řídící pracovníci v oblasti opr...Zdeněk TutrOstatní řídící pracovníci v obl...Janáčkova filharmonie Ostrava, ...Řídící pracovníci v ostatních s...Erik GazdaŘídící pracovníci v jiných službáchPrvní novinová společnost a.s.Řídící pracovníci v cestovních ...TIME TRAVEL spol. s r.o.Řídící pracovníci v oblasti opr...B&Bartoni Transport, spol. s r.o.Řídící pracovníci v oblasti pob...Sociální služby Uherské Hradišt...Řídící pracovníci v cestovních ...VEDI TOURGROUP s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MIKASA z.s.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost MIKASA z.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: