Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Zemědělství, lesnictví a ekologie / Technik
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Zahradní technici

Text inzerátu:

Pracovní doba (od - do): 6:00 - 14:30 Požadavky: - Samostatnost, manuální zručnost, pracovitost, zodpovědnost, flexibilita - Bezúhonnost - Řidičské oprávnění skupiny B (T) Výhodou: - Znalost obsluhy techniky s radlicí (prohrnování sněhu) - Znalost práce s motorovou pilou, křovinořezem, sekačkou - Jakákoli další technická odbornost Pracovní poměr bude na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení na dobu neurčitou. Plat je stanoven tabulkami, výše závisí na splnění požadavků (vlastnictví ŘP B, T, samostatná práce s křovinořezem, sekačkami atd.). Dále je pracovníkům stanoveno osobní ohodnocení, v případě spokojenosti 2x ročně odměny. Mimořádně - zpravidla v období listopad až březen - jsou stanovovány pracovní pohotovosti, v případě napadnutí sněhu nebo tvorby náledí musí stanovení pracovníci jet a prohrnout či posolit chodníky a silnice ve vlastnictví obce. Zam. výhody: příspěvek na stravné, penzijní připojištění, odměny dle výkonu, 5 týdnů dovolené. Zájemci mohou kontaktovat zaměstnavatele telefonicky nebo životopisy posílat poštou na podatelnu, nebo mohou nosit fyzicky. Žádost o zaměstnání musí být podepsaná buď ručně nebo el. podpisem (např. zaslání emailem).

Nástup:01.02.2022Plat od - do:19700Pracoviště:OlomoucObor a Profese:TechnikTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:Obec ČervenkaKontaktní osoba:Ing. Renata Dvořáková 724178443 epodatelna|obeccervenka#czKontaktní adresa:Svatoplukova 16
78401 Červenka
Červenka   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Technici technologové, normovač...ENVI-PUR, s.r.o.Technici technologové, normovač...EXIT 112 s.r.o.Technici technologové, normovač...Strojírny Sviadnov s.r.o.ZootechniciPALOMO, a.s.Ostatní technici v oblasti země...FUKSŮV STATEK s.r.o.ZootechniciAGRO Jevišovice, a.s.Technici technologové, normovač...BEST, a.s.ZootechniciMACH DRŮBEŽ a.s.ZootechniciMACH DRŮBEŽ a.s.Technici agronomovéVINAŘSTVÍ MIKROSVÍN MIKULOV a.s.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Obec Červenka. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Obec Červenka o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: