Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Strojírenství / Obráběč kovů
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Text inzerátu:

ZmK Obsluha CNC strojů, potřebrtá znalost ruského 1azyka a _rnýchodní mentality na ruském trhu - vítáno. Uchazeč bude pracovat v procesu výroby CNC strojů v CR a současně spolupracovat s naší firmou v Rusku. Zaměstnanecké výhody: Obědy ve firmě první kontakt telefonicky 8,00-15,00 hod.

Nástup:18.01.2022Plat od - do:21500Pracoviště:Žďár nad SázavouObor a Profese:Obráběč kovůTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:LABARA s.r.o.Kontaktní osoba:Dagmar Lišková 777 008 128 liskova|labara#czKontaktní adresa: 33
59501 Velká Bíteš
Jindřichov   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Brusiči nástrojů a kovůVoitto s.r.o.Seřizovači a obsluha obráběcích...ALPLA, spol. s r.o.Seřizovači a obsluha číslicově ...Obchodní družstvo ImproSeřizovači a obsluha číslicově ...Obchodní družstvo ImproBrusiči nástrojů a kovůKOMPAN Steel Manufacturing s.r.o.Seřizovači a obsluha obráběcích...TOMÁŠEK engineering s.r.o.Seřizovači a obsluha číslicově ...Industria Bohemica s.r.o.Seřizovači a obsluha ostatních ...ISHIMITSU MANUFACTURING CZECH s...Brusiči nástrojů a kovůBMT Medical Technology s.r.o.Seřizovači a obsluha číslicově ...Westlogic s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti LABARA s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost LABARA s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: