Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Doprava, logistika a zásobování / Řidič
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Řidiči tahačů

Text inzerátu:

Nabízíme: - Dvousložková hrubá mzda 23 000,- Kč - Běžný výdělek 38 000,- Kč čistého - Příspěvek na penzijní připojištění - Dovolená navíc - Sick Day - Nadstandardní ohodnocení odpovídající časové náročnosti a výkonu - Diety podle zákona 40% jako kapesné navíc - Příplatky za noční i přesčas - Vše na výplatní pásce - Prémie za přivedení nového řidiče - Pravidelné linky v kolečku = DENNÍ NÁVRAT DOMŮ - Cílové destinace D - "automobilová města" (Mnichov, Regensburg, Dingolfing, aj.) - Možnost spolupráce formou brigády nebo krátkodobějšího pracovního úvazku - Jistota zaručené celoroční práce s pravidelnou výplatou k 15. dni v měsíci - Možnost vyplácení mzdy na český účet a diety na eurový účet nebo dohromady na český účet Požadujeme: - Řidičský průkaz C + E - Profesní a zdravotní způsobilost - Výpis z rejstříku trestů - Dodržování AETRu, ale i jeho využívání - Flexibilita a proaktivní přístup

Nástup:13.01.2022Plat od - do:38000 - 38000Pracoviště:PrahaObor a Profese:ŘidičTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:Elflein Transport s.r.o.Kontaktní osoba:Martina Tejčková 607 043 004 martina#tejckova|elflein#deKontaktní adresa:
Přeštice   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Řidič, automechanik (112)Správa státních hmotných rezervŘidič (110)Správa státních hmotných rezervŘidič v zoologické zahradě tábo...Zoologická zahrada Tábor, a.s.Řidiči nákladních automobilů, t...Stavby Flamberg s.r.o.Řidiči nákladních automobilů, t...Kytler Jindřich s.r.o.Řidiči nákladních automobilů (k...NADOKO s.r.o.Řidiči tahačůSTACHEMA CZ s.r.o.Řidiči nákladních automobilů, t...Miroslav KrálŘidiči tahačůPetschl - Transporte (Česko) s.r.o.Řidiči osobních a malých dodávk...KERAMO D - Dohorák s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Elflein Transport s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Elflein Transport s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: