Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Cestovní ruch a ubytování / Domovník/správce objektu
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Vedoucí provozu v ostatních zařízeních

Text inzerátu:

Hledáme pracovníky na pozici předáka/předačky. Jedná se o převážně kontrolní činnost, drobnou administrativu a naučit se ovládat stroje. Na ranní směny.

Nástup:12.01.2022Plat od - do:19000Pracoviště:LiberecObor a Profese:Domovník/správce objektuTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:BTN Czech, a.s.Kontaktní osoba:Anna Švejdová 603 510 554 anna#svejdova|inexcz#czKontaktní adresa:Kubelíkova 604/73
Liberec
Liberec (nečleněné město)   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Vedoucí provozu v ostatních zař...RoBeDent s.r.o.Vedoucí provozu v ostatních zař...Domov Nové Syrovice, příspěvkov...Vedoucí provozu v ostatních zař...DOVAST s.r.o.Vedoucí provozu v ostatních zař...HOFMANN BOHEMIA - partner gastr...Vedoucí provozu v ostatních zař...AMAX, s.r.o.Hospodyně v domácnostech a prov...Care Complex, s.r.o.Vedoucí provozu v ostatních zař...JEES REALITY s.r.o.Vedoucí provozu v ostatních zař...Domov Na zámečku Rokytnice, pří...Vedoucí provozu v ostatních zař...Prádelna Fišer s.r.o.Hospodyně v domácnostechMoje služby s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BTN Czech, a.s.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost BTN Czech, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: