Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Stavebnictví a reality / Technik ve stavebnictví
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Stavební inženýři

Text inzerátu:

Místo výkonu práce: Krajská správa silnic Libereckého kraje, pracoviště Liberec Platové zařazení: - 11. platová třída dle nařízení vlády č.341/2017 Sb., s možností dalšího růstu - základní plat od 45.000 Kč + nenárokové platové složky - platový stupeň dle započitatelné praxe a dosaženého vzdělání - osobní automobil pro soukromé účely, další zaměstnanecké benefity Kvalifikační předpoklady: VOV/VŠ vzdělání v oboru dopravního stavitelství Charakteristika vykonávané činnosti: - správa mostů na silnicích II. a III. třídy v Libereckém kraji - koncepce a plánování údržby, oprav a investic mostních objektů - dohled nad realizací údržby, oprav a investic mostních objektů - inženýrská činnost při přípravě a v průběhu výstavby - pestrost, variabilita, možnost seberealizace Jiné požadavky: - praxe v oboru dopravního stavitelství 5 let (realizace, správa, projektování,…) - dobré organizační a komunikační schopnosti, samostatnost - znalost zákona č.13/1997 Sb. o pozemních komunikacích, zákona č. 183/2006 Sb. o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon) - zkušenost s řízením pracovního kolektivu - dobrá znalost práce s projektovými dokumentacemi a soupisy prací - řidičský průkaz skupiny B Předpokládaný termín nástupu: květen - červen 2021 Způsob podání přihlášky: - písemně na adresu Krajská správa silnic Libereckého kraje, příspěvková organizace personální oddělení, České mládeže 632/32, 460 06 Liberec 6 - elektronicky na e-mail: jana.krykorkova@ksslk.cz Součástí přihlášky bude strukturovaný životopis uchazeče a do předmětu zprávy uveďte název pozice.

Nástup:25.11.2021Plat od - do:45000Pracoviště:LiberecObor a Profese:Technik ve stavebnictvíTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Vysokoškolské vzdělání - Ing., Mgr. a jinéZaměstnavatel:Krajská správa silnic Libereckého kraje, příspěvková organizaceKontaktní osoba:Ing. Jana Krykorková jana#krykorkova|ksslk#czKontaktní adresa:České mládeže 632/32
46006 Liberec
Liberec (nečleněné město)   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Stavební technici provozníLXM Group a. s.Ostatní stavební techniciKAVE Bau s.r.o.Stavební technici provozníKAVE Bau s.r.o.Ostatní stavební techniciSVĚT OKEN s.r.o.Stavební technici přípravy a re...Metrostav DIZ s.r.o.Ostatní stavební techniciMěsto NechaniceOstatní stavební techniciMěsto DobruškaStavební technici provozníMinisterstvo obranyStavební technici přípravy a re...Město Sezimovo ÚstíOstatní stavební techniciSVĚT OKEN s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Krajská správa silnic Libereckého kraje, příspěvková organizace. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Krajská správa silnic Libereckého kraje, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: