Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Výroba a průmysl / Technik výroby
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru

Text inzerátu:

KO: Pobihun Yaroslav, tel.: 775 217 252 - volejte pouze od 15:00 do 17:00 hod., e-mail: jara.pobigun@seznam.cz Kontaktní osoba se na pracovišti nevyskytuje, nejprve je nutný telefonický kontakt. Pracoviště Opava. Agentura práce.

Nástup:24.01.2022Plat od - do:17900Pracoviště:OpavaObor a Profese:Technik výrobyTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:W. Agency s.r.o.Kontaktní osoba:Yaroslav Pobihun 775 217 252 jara#pobigun|seznam#czKontaktní adresa:U Panského mlýna 1438/33
74706 Opava
Opava (nečleněná část města)   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Obsluha pletacích strojůPUMAX, spol. s r.o.Obsluha strojů na výrobu a zpra...Martin PeroutkaObsluha strojů na úpravu vláken...Nejdecká česárna vlny, a. s.Obsluha tkacích strojůMOUKA TIŠNOV, s.r.o.Obsluha strojů na výrobu a zpra...FAIR COMPANY s.r.o.Obsluha tkacích strojůMOUKA TIŠNOV, s.r.o.Obsluha strojů na výrobu a zpra...Ivna Invest s.r.o.Obsluha strojů na úpravu vláken...Nová Mosilana, a.s.Obsluha strojů na úpravu vláken...Mehler Texnologies s.r.o.Obsluha strojů na výrobu a zpra...SPI Job s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti W. Agency s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost W. Agency s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: