Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Auto - moto / Automechanik
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Mechanici a opraváři osobních automobilů

Text inzerátu:

hledámesamostatného mechanika na opravy a přestavby převážně sovětských vojenských a jiných starých vozidel ( Kamaz, GAZ, UAZ, Tatra, Praga, tanky, obrněná vozidla, motocyklyURAL ) Svářečský průkaz, řidičské průkazy, lakýrnické a klempířské zkušenosti výhodou. Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky domluvit osobní jednání.

Nástup:06.01.2022Plat od - do:30000 - 50000Pracoviště:LitoměřiceObor a Profese:AutomechanikTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:MORTAR INVESTMENTS a.s.Kontaktní osoba:Radim Svoboda 737 423 786 prace|mortarinvestments#euKontaktní adresa: 1
41145 Polepy
Encovany   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Přijmeme automechanika nákladní...Uhlí Morava s.r.o.Řidič, automechanik (112)Správa státních hmotných rezervMechanici a opraváři motorových...Aleš KopečnýMechanici a opraváři osobních a...Romino Car Plzeň s.r.o.Mechanici a opraváři ostatních ...STARLIFT s.r.o.Mechanici a opraváři jízdních k...NOVUS BIKE s.r.o.Mechanici a opraváři osobních a...Jaroslav TichýMechanici a opraváři autobusů a...EvoBus Česká republika s.r.o.Mechanici a opraváři osobních a...Jaroslav TichýMechanici a opraváři osobních a...OLFIN Car s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MORTAR INVESTMENTS a.s.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost MORTAR INVESTMENTS a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: