Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Stavebnictví a reality / Mistr
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví

Text inzerátu:

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Požadujeme: SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního směru, uživatelská znalost MS OFFICE, orientace ve výkresové dokumentaci. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, 2 dny sick day, 25 dní dovolené, příspěvek na penzijní pojištění. První kontakt: telefonicky (737 835 251) PO-PÁ 8:00-15:00, e-mailem (mezerova@podzimek.cz)

Nástup:01.12.2021Plat od - do:25000Pracoviště:JihlavaObor a Profese:MistrTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední všeobecné vzdělání s maturitouVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:Podzimek a synové s.r.o.Kontaktní osoba:Lenka Mezerová 737 835 251 mezerova|podzimek#czKontaktní adresa:Váňovská 528/22
58901 Třešť
Třešť   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Mistři a příbuzní pracovníci ve...NELAN, spol. s r.o.Mistři a příbuzní pracovníci ve...STAMOS Uherské Hradiště, spol. ...Mistři a příbuzní pracovníci ve...SATES ČECHY s.r.o.Mistři a příbuzní pracovníci ve...BAUMASCHINEN s.r.o.Mistři a příbuzní pracovníci ve...AE Energie s.r.o.Mistři a příbuzní pracovníci ve...m-tec CZ, s.r.o.Mistři a příbuzní pracovníci ve...POHL cz, a.s.Mistři a příbuzní pracovníci ve...REALINVEST s.r.o.Mistři a příbuzní pracovníci ve...Stavitelství SIZO s.r.o.Mistři a příbuzní pracovníci ve...VHS stavby a.s.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Podzimek a synové s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Podzimek a synové s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: