Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Řemeslné a manuální práce / Krejčí/švadlena
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Střihači textilu, kůží a podobných materiálů

Text inzerátu:

Požadujeme: - Manuální zručnost - Znalost práce na PC - Pokročilou znalost češtiny - Spolehlivost a flexibilitu Co budete mít na starosti: - Vychystávat a kontrolovat díly - Vychystávat na vozík nastříhané díly ze skladu - Přepočítávat a ručit za kompletnost dávek Nabízíme: - 13. plat - Dotované stravování - Týden dovolené navíc - Příspěvek na penzijní připojištění - Akce a dárky pro zaměstnance - Osobní konto - Náborový příspěvek - Pracovní poměr na 1 směnu uzavřený na dobu neurčitou Z důvodu zvedání těžkých břemen je práce vhodnější pro muže. První kontakt emailem.

Nástup:01.12.2021Plat od - do:20160 - 30580Pracoviště:Česká LípaObor a Profese:Krejčí/švadlenaTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:Adient Czech Republic s.r.o.Kontaktní osoba:Michaela Spilková 487 803 402 michaela#spilkova|adient#comKontaktní adresa:Dubická 1800/54
47001 Česká Lípa
Česká Lípa   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Střihači textilu, kůží a podobn...FN spol. s r.o.Střihači textilu, kůží a podobn...MORAVSKÁ MODELÁRNA a.s.KrejčíDivadlo Josefa Kajetána Tyla, p...Střihači textilu, kůží a podobn...ODEX spol. s r.o.KožešníciIryna KuzminaModeláři oděvů, střihači a příb...DITA výrobní družstvo invalidůKrejčíAFROCENTRIC VENTURES, s.r.o.KrejčíBeresford - I.I.D.D.,s.r.o.Střihači textilu, kůží a podobn...ELSA´S TEXTILE s.r.o.Střihači textilu, kůží a podobn...Služby Liberec s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Adient Czech Republic s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Adient Czech Republic s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: