Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Doprava, logistika a zásobování / Skladník/manipulant
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Pomocní skladníci

Text inzerátu:

PRACOVIŠTĚ Bystřice pod Hostýnem - náplň práce - přebírání kontrola a balení zboží - nižší střední vzdělání, firma na pozici zaučí - nástup možný ihned, možnost práce i na dohodu (DPP/DPČ) - brigádně - kontakt osobně na pracovišti Po-Pá 9:00-15:00, alternativně své životopisy zasílejte na e-mail : personalni@matyska.cz. Do předmětu e-mali uveďte název pozice : Pomocný skladník - balič.

Nástup:01.12.2021Plat od - do:110Pracoviště:KroměřížObor a Profese:Skladník/manipulantTyp pracovního vztahu:Práce na dohoduMin. vzdělání:Střední bez maturityVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:Matyska a.s.Kontaktní osoba:Radek Matyska 573 333 467 personalni|matyska#czKontaktní adresa:Slobodova 608
76861 Bystřice pod Hostýnem
Bystřice pod Hostýnem   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Ruční baliči, plniči a etiketovačiSEANEKS s.r.o.Ruční baliči, plniči a etiketovačiSEANEKS s.r.o.Pomocní manipulační pracovníci ...Vlastimil DvořákPomocní skladníciAKWEL RUDNIK CZECH REPUBLIC a.s.Pomocní manipulační pracovníci ...BEGINDAT s.r.o.Ruční baliči, plniči a etiketovačiIF Bau HK s.r.o.Pomocní pracovníci obchodního p...Huy Chau TranPomocní skladníciMilimetro s.r.o.Pomocní skladníciFairPeople s.r.o.Úředníci v logisticeVITRABLOK, s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Matyska a.s.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Matyska a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: