Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Doprava, logistika a zásobování / Dispečer
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Dopravní dispečeři

Text inzerátu:

Náplň práce: logistika provozu sanitních vozidel. Požadujeme: komunikační a organizační schopnosti, základy práce s PC a praxe s vedením pracovního kolektivu. Práce je vhodná i pro osoby s zdravotním omezením (komunikace po telefonu a práce na PC). Nabízíme: stravenky, příspěvěk na penzijní připojištění. První kontakt: životopis emailem, popř. osobně po předchozí dohodě.

Nástup:01.12.2018Plat od - do:30000 - 40000Pracoviště:Valašské MeziříčíObor a Profese:DispečerTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední odborné vzdělání s maturitouZaměstnavatel:VJT VENTURE s.r.o.Kontaktní osoba:Vladimír Vičan 571625607, 777755100 vjtventure|email#czKontaktní adresa:U Nemocnice 980
75701 Valašské Meziříčí
Valašské Meziříčí   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Dopravní dispečeřiČSAD Liberec, a.s.Operátoři dopravy a přepravy, v...INTERKONTAKT, spediční a obchod...Dopravní dispečeřiČSAD Slaný s.r.o.Dopravní dispečeřiLTS AD s.r.o.Dopravní dispečeřiHUDY trans s.r.o.Dopravní dispečeřiBORS LOGISTICS s.r.o.Dopravní dispečeřiLTS AD s.r.o.Dopravní dispečeřiPROWERS s. r. o.Operátoři dopravy a přepravy, v...Project Controls, s.r.o.Dopravní dispečeřiSlemr Spedition s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti VJT VENTURE s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost VJT VENTURE s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: