Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení / IT analytik
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci

Text inzerátu:

Osobní kontakt po předchozí telefonické domluvě; - výborná aktivní znalost anglického jazyka (přímý kontakt se zákazníkem) - praxe v oblasti konstrukce z vývoje v automotive osvětlení - komunikační a prezentační dovednosti - praxi na obdobné pozici v oblasti tolerančního managementu nejlépe alespoň 5 let Příspěvek na stravování, Benefit plus program, týden dovolené navíc, výkonnostní a motivační prémie. Kontakt: telefonicky, e-mailem. Po telefonické domluvě možnost opsobního jednání.

Nástup:01.06.2022Plat od - do:53417 - 60000Pracoviště:ŠumperkObor a Profese:IT analytikTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Vysokoškolské vzdělání - Ing., Mgr. a jinéZaměstnavatel:HELLA AUTOTECHNIK NOVA, s.r.o.Kontaktní osoba:Mgr. Hana Zámečníčková 770157490 hana#zamecnickova|hella#comKontaktní adresa:Družstevní 338/16
78985 Mohelnice
Mohelnice   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Systémoví analyticiNano Energies Trade s.r.o.Systémoví administrátoři, správ...POS Media Czech Republic, s.r.o.Vývojáři softwaruIgluu s.r.o.Vývojáři softwaruF5 Czech Republic s.r.o.Vývojáři softwaruWargaming Prague s.r.o.Návrháři a správci databázíCA CZ, s.r.o.Specialisté v oblasti počítačov...Novartis s.r.o.Analytici a vývojáři softwaru a...MSP360 Software s.r.o.Vývojáři softwaruF5 Czech Republic s.r.o.Systémoví analyticiWargaming Prague s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti HELLA AUTOTECHNIK NOVA, s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost HELLA AUTOTECHNIK NOVA, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: