Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Potravinářství / Řezník/uzenář
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci

Text inzerátu:

Náplň práce: Zpracování masa a masných výrobků. Pouze pro zdravé lidi, práce na směny práce v chladném prostředí, práce v noci. KONTAKT: Ljudmila Grafová, tel. 721454502, e-mail: ljudmila.grafova@seznam.cz.

Nástup:27.01.2022Plat od - do:17800Pracoviště:StrakoniceObor a Profese:Řezník/uzenářTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:KOLONADA SERVIS s.r.o.Kontaktní osoba:Ljudmila Grafová 773868232Kontaktní adresa:Radomilická 886
38901 Vodňany
Vodňany II   
zobrazit mapu
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Ostatní zpracovatelé masa, ryb ...SEANEKS s.r.o.Obsluha strojů na výrobu potrav...Cirkanos s.r.o.Ostatní zpracovatelé masa, ryb ...Agency work group s.r.o.Ostatní zpracovatelé masa, ryb ...Agency work group s.r.o.Obsluha strojů na výrobu potrav...Sokal group s.r.o.Obsluha strojů na výrobu potrav...Sokal group s.r.o.Obsluha strojů na výrobu potrav...Pokrov International a.s.Obsluha strojů na výrobu potrav...GOOD WORKER s.r.o.Ostatní zpracovatelé masa, ryb ...Hextor Stav s.r.o.Obsluha strojů na výrobu potrav...DMHERMES TRADE s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

  Na inzerát není možné odpovědět, protože firma neuvedla kontaktní email. Pro odpověď prosím použijte jiné kontaktní údaje.