Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Gastronomie a pohostinství / Kuchař
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Pomocní kuchaři

Text inzerátu:

POMOCNÝ KUCHAŘ - KUCHAŘKA Pomoc při přípravě stravy. Vydávání stravy. Mytí nádobí ručně i v myčce. Úklid kuchyně. Nutný zdravotnický průkaz. Nabízíme: příspěvek na penzijní připojištění, zaměstnanecké stravování.

Nástup:01.01.2022Plat od - do:15660 - 22370Pracoviště:TrutnovObor a Profese:KuchařTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:Sdružení ozdravoven a léčeben okresu TrutnovKontaktní osoba:Ing. Roman Vícha 607 144 664 roman#vicha|soltrutnov#czKontaktní adresa: 50
54351 Špindlerův Mlýn
Špindlerův Mlýn   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Pomocní kuchařiWANG LI s.r.o.Pomocní kuchařiHotelion s.r.o.Kuchaři (kromě šéfkuchařů)Dolmen Oáza, s.r.o.Pomocní kuchařiHK GASTROTEC s.r.o.Kuchaři (kromě šéfkuchařů)BUSTAN KEBAB s.r.o.Kuchaři (kromě šéfkuchařů)Střední škola strojní, stavební...Kuchaři (kromě šéfkuchařů)EUSTUFF s.r.o.Pomocní kuchařiBest Union s.r.o.Pomocní kuchařiČeská provincie Kongregace Dcer...Kuchaři (kromě šéfkuchařů)Jiří Lafek s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Sdružení ozdravoven a léčeben okresu Trutnov. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Sdružení ozdravoven a léčeben okresu Trutnov o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: