Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Prodej a obchod / Prodavač
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Text inzerátu:

První kontakt: p. Peterčáková, tel. 724 092 860 , p. Matouš, tel. 702 150 774, email: matous@jednotanbk.cz. Pro prodejnu v Tatcích hledáme zástupce vedoucí/ho prodejny. Praxe v obchodě případné vyučení výhodou. Dále požadujeme pracovitost a poctivost. Zaměstnanecké výhody: Stravenky, 200 hod dovolené.

Nástup:25.11.2021Plat od - do:19000 - 20000Pracoviště:KolínObor a Profese:ProdavačTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:JEDNOTA, spotřební družstvo v NymburceKontaktní osoba:Miloslav Matouš 702 150 774 matous|jednotanbk#czKontaktní adresa:Kouřimská 86
28911 Tatce
Tatce   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Obchodní zástupciNatures Care CZ s.r.o.Prodavači potravinářského zbožíMERLIN No.3. s.r.o.Prodavači elektrotechniky, elek...Jaromír LátalProdavači elektrotechniky, elek...ERGOTEP, družstvo invalidůProdavači ostatního zboží v pro...Pro Truck autopříslušenství s.r.o.Prodavači potravinářského zbožíVaše pekárna a.s.Obsluha čerpacích stanic a mycí...ReindeerOIL s.r.o.Prodavači potravinářského zbožíJIPA BAUER, s.r.o.Specialisté v oblasti prodeje a...RALL, s.r.o.Prodavači v prodejnáchMaso Brejcha s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti JEDNOTA, spotřební družstvo v Nymburce. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost JEDNOTA, spotřební družstvo v Nymburce o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: