Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Strojírenství / Mechanik
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Mechanici a opraváři zemědělských a lesnických strojů a zařízení

Text inzerátu:

Řidičský průkaz minimálně sk. B, sk. T výhodou. Práce v teamu, možnost profesního růstu. Stravování v areálu. Nabízené výhody: stravenky, telefon, počítač, služební vůz Hlásit se e-mailem, telefonicky, popř. osobně od 7.00 do 15.30 hod.

Nástup:01.12.2021Plat od - do:20000 - 35000Pracoviště:LiberecObor a Profese:MechanikTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:Green Agro s.r.o.Kontaktní osoba:Vladimír Bergman 737 923 799 bergman|greenagro#czKontaktní adresa: 24
46343 Český Dub
Hoření Starý Dub   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

PuškařiKROKO a.s.Mechanici a opraváři zemědělský...Agro Podlužan, a.s.Mechanici a opraváři zemědělský...N&N KOŠÁTKY s.r.o.Mechanici a opraváři ostatních ...Mezinárodní veřejný přístav Píš...Mechanici a opraváři průmyslový...DRAXTON BRNO s.r.o.Mechanici a opraváři průmyslový...Dietfurt, s.r.o.Mechanici a opraváři mechanický...ŠKODA JS a.s.Mechanici a opraváři ostatních ...EICHENAUER spol. s r.o.Strojní zámečník - mechanikJOBSYSTEM s.r.o.Mechanici a opraváři průmyslový...TE Connectivity Czech s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Green Agro s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Green Agro s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: