Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Věda a výzkum / Vědecko výzkumný pracovník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Specialisté v oblasti bezpečnosti dat a příbuzní pracovníci

Text inzerátu:

Ruský jazyk na úrovni rodílý mluvčí výhodou, bakalářské vzdělání v oblasti počítačová věda. Zájemci nechť zašlou svůj strukturovaný životopis a motivační dopis e-mailem na adresu hlasenkavolnehomista@gmail.com

Nástup:01.12.2021Plat od - do:54000Pracoviště:PrahaObor a Profese:Vědecko výzkumný pracovníkTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Vysokoškolské vzdělání - Bc.Zaměstnavatel:Pure Storage Czech Republic s.r.o.Kontaktní osoba:Miroslav Mejtský hlasenkavolnehomista|gmail#comKontaktní adresa:
Praha   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Specialisté v oblasti bezpečnos...Accenture Services, s.r.o.Specialisté v oblasti bezpečnos...Accenture Services, s.r.o.Ostatní specialisté v oblasti c...Enaspol a.s.Chemici anorganiciZdravotní ústav se sídlem v Úst...JazykovědciA-tradi s.r.o.Chemici anorganiciZdravotní ústav se sídlem v Úst...Ostatní specialisté v oblasti c...NC Line a.s.Specialisté v oblasti bezpečnos...Accenture Services, s.r.o.Specialisté v oblasti bezpečnos...Pure Storage Czech Republic s.r.o.Fyzikální chemici, chemici anal...Krajská zdravotní, a.s.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Pure Storage Czech Republic s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Pure Storage Czech Republic s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: