Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Gastronomie a pohostinství / Kuchař
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Pomocní kuchaři

Text inzerátu:

POMOCNÝ KUCHAŘ - KUCHAŘKA Práce ve 3 restauracích a baru v Peci pod Sněžkou ( možnost výběru pracoviště), možnost DPP, DPČ, možná stálá nebo sezńní práce, ubytování a strava na náklady zaměstnavatele, příjemné pracovní prostředí, mzda až 180,-Kč/hod. Více o nás na www.ultimate-hospitaly.cz.

Nástup:01.12.2021Plat od - do:20000Pracoviště:TrutnovObor a Profese:KuchařTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:hotel a hostinec hvězda s.r.o.Kontaktní osoba:Marek Holer 731172383 marek|ultimate-hospitality#czKontaktní adresa: 193
Pec pod Sněžkou
Pec pod Sněžkou   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pom...Hung Dao ManhPomocní kuchařiDomov důchodců Český Dub, přísp...Šéfkuchaři v jídelnách, menzáchGTH catering a.s.Pomocní kuchařiNOI concept s.r.o.Pomocní kuchařiZákladní škola, Praha 4, Jižní ...Kuchaři (kromě šéfkuchařů)Slezské uzeniny, s.r.o.Kuchaři (kromě šéfkuchařů)Jan NovákPomocní kuchařiVillage Punjab Tha s. r. o.Kuchaři (kromě šéfkuchařů)Priessnitzovy léčebné lázně a.s.Pomocní kuchařiBÍLÝ KONÍČEK PARDUBICE s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti hotel a hostinec hvězda s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost hotel a hostinec hvězda s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: