Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Strojírenství / Konstruktér
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři

Text inzerátu:

Do naší společnosti hledáme projektanta - juniora. Náplní práce je zpracování projektové dokumentace liniových staveb distribučních sítí NN, VN. Koordinace projektu se zákazníky, investorem, zaměstnanci a vedením firmy. Komunikace s úřady. Vhodné i pro absolventy SŠ elektro. POŽADUJEME: - SŠ v oboru elektro - Praxe v oboru výhodou - Pracovitost a spolehlivost - Práce s MS Office, AutoCAD, Bentley Microstation - ŘP sk. B - Autorizace ČKAIT výhodou Mzdové podmínky budou upřesněny při osobním pohovoru.

Nástup:01.01.2022Plat od - do:30000 - 50000Pracoviště:LiberecObor a Profese:KonstruktérTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední všeobecné vzdělání s maturitouVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:KOLLERT ELEKTRO s.r.o.Kontaktní osoba:Petr Kollert elektro|kollert#czKontaktní adresa:Svárovská 108
46010 Liberec
Liberec (nečleněné město)   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Technici projektanti, konstrukt...KOBIT - THZ CZ s.r.o.Elektrotechnici a technici ener...Synerga a.s.Strojírenští technici projektan...P R O M O N T, a.s.Technici projektanti, konstrukt...MEGA a.s.Elektrotechnici a technici ener...Synerga a.s.Technici projektanti, konstrukt...Lindner Türen - Fassaden s.r.o.Stavební technici projektanti, ...BFA Company s.r.o.Strojírenští technici projektan...SUKOV s.r.o.Strojírenští technici projektan...agriKomp Bohemia s.r.o.Stavební technici projektanti, ...D.E.E.D., a. s.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KOLLERT ELEKTRO s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost KOLLERT ELEKTRO s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: