Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Stavebnictví a reality / Technik ve stavebnictví
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Ostatní stavební technici

Text inzerátu:

Předpokládaný rozsah prací: - zajišťování všech odborných agend na úseku stavebního řádu v souladu se stavebním zákonem a dalšími právními předpisy Nabízíme: - 5 týdnů dovolené, 3 dny indispozičního volna - příspěvek na penzijní připojištění, doplňkové penzijní spoření nebo životní pojištění - příspěvek na stravování formou poukázek - možnost bezúročné půjčky Bližší informace : Ing. Ivana Sladká,ved.odboru výstavby a úz.plánování, tel.606628024 - v pracovní dny 8,00 - 13,00 hod. Přihlášku s požadovanými doklady zašlou uchazeči nejpozději do 12.1.2022 v uzavřené obálce označené "NEOTVÍRAT - VŘ referent OVÚP" na adresu: Město Domažlice, odbor kancelář starosty MěÚ, náměstí Míru 1, 344 20 Domažlice Celé znění na úřední desce MěÚ Domažlice : www.domazlice.eu v sekci volná místa.

Nástup:01.02.2022Plat od - do:27000 - 37000Pracoviště:DomažliceObor a Profese:Technik ve stavebnictvíTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Vysokoškolské vzdělání - Bc.Zaměstnavatel:Město DomažliceKontaktní osoba:Ing. Ivana Sladká 379 719 184Kontaktní adresa:náměstí Míru 1
34401 Domažlice
Město   
zobrazit mapu
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Zaměřovací a obchodní technik /...JOBSYSTEM s.r.o.Stavební technici přípravy a re...Vodovody a kanalizace Přerov, a.s.Ostatní stavební techniciR-built s.r.o.Stavební technici přípravy a re...Statutární město ChomutovStavební technici provozníMinisterstvo obranyStavební technici přípravy a re...Krajský soud v Hradci KrálovéStavební technici provozníDEMSTAV group, s.r.o.Stavební techniciLesy České republiky, s.p.Stavební techniciREDIMAX spol. s r.o.Ostatní stavební techniciLEVEL, a. s.
 

Odpověď na inzerát

  Na inzerát není možné odpovědět, protože firma neuvedla kontaktní email. Pro odpověď prosím použijte jiné kontaktní údaje.