Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Bankovnictví a finanční služby / Finanční účetní
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Hlavní účetní

Text inzerátu:

POŽADAVKY: - Dobrou znalost účetních a daňových zákonů - zejména DPH, daň z příjmů - Znalost mzdových předpisů a zkušenost se zpracováním mezd - Ukončené SŠ nebo VŠ ekonomického směru - Praxe na pozici hlavní účetní - Zkušenosti s výkaznictvím pro FÚ - DPH, KH, SH, silniční daň, daň z nemovitosti - Zkušenosti s tvorbou účetních výkazů - Uživatelskou znalost MS Office na dobré úrovni - Vlastní iniciativu, samostatnost a zodpovědnost za svěřené úkoly - Výborné organizační schopnosti - Znalost angl. nebo německého jazyka výhodou - Aktivní řidič skupiny B - Ochotu podat nadstandartní výkony, když si to situace žádá - Znalost software Helios nebo Pohoda výhodou. NÁPLŇ PRÁCE: - Zpracování mezd společnosti - Vyhotovení a kontrola přiznání DPH, silniční daně, daně z nemovitostí - Spolupráce s daňovým poradcem a auditorem - Účtování banky a příprava příkazů k úhradě - Sestavování týdenních reportů - Sestavování měsíčních budgetů - Kompletní kontrola vedení účetnictví celé firmy a zpracování účetní závěrky - Vedení účetnictví dvěma menším dceřiným společnostem - Místo výkonu práce - Tábor. NABÍZÍME: - Práci na hlavní pracovní poměr - 13. a 14. plat - Přátelský kolektiv lidí - Prostor při osobní rozvoj a profesní vzdělávání - Týmovou podporu, know-how - 20 dní dovolené, 5 dní sick day - Stravenkový paušál. Kontakt: e-mailem.

Nástup:01.01.2022Plat od - do:46000Pracoviště:TáborObor a Profese:Finanční účetníTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední všeobecné vzdělání s maturitouZaměstnavatel:BioAktiv CZ s.r.o.Kontaktní osoba:Monika Novotná monikanovotna|bioaktiv#czKontaktní adresa:9. května 1282/6
39002 Tábor
Tábor   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Hlavní účetníSANKO GOSEI Czech, s.r.o.Ostatní specialisté v oblasti ú...Novartis s.r.o.Hlavní účetníHPF CleanCat s.r.o. Hlavní účetníMILPEX s.r.o.Ostatní specialisté v oblasti ú...Changhong Europe Electric s.r.o.Hlavní účetníZELENKA Czech Republic s.r.o.Ostatní specialisté v oblasti ú...SAP Services s.r.o.Ostatní specialisté v oblasti ú...Město PřešticeOstatní specialisté v oblasti ú...LUKOIL Accounting and Finance E...Hlavní účetníLAW CZ s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BioAktiv CZ s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost BioAktiv CZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: