Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Služby / Hosteska
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Pracovníci v oblasti osobních služeb jinde neuvedení

Text inzerátu:

PROMOTER - PROMOTERKA Náplň práce - vítání hostů, aktivní prezentace provozu, prezentace nabídky provozu, usazení hostů. Požadujeme: schopnost komunikovat s hosty, schopnost samostatné práce, chuť pracovat v gastronomii, základní jazykové znalost AJ/NJ, předchozí zkušenosti v hotelnictví a gastronommii vítány Práce ve 3 restauracích a baru v Peci pod Sněžkou ( možnost výběru pracoviště), možnost DPP, DPČ, možná stálá nebo sezńní práce, ubytování a strava na náklady zaměstnavatele, příjemné pracovní prostředí, mzda až 250,-Kč/hod., profesionální management. Více o nás na www.ultimate-hospitaly.cz.

Nástup:01.12.2021Plat od - do:30000Pracoviště:TrutnovObor a Profese:HosteskaTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:hotel a hostinec hvězda s.r.o.Kontaktní osoba:Marek Holer 731172383 marek|ultimate-hospitality#czKontaktní adresa: 193
Pec pod Sněžkou
Pec pod Sněžkou   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Pracovníci v oblasti osobních s...Náš-Net Group s.r.o.Pracovníci v oblasti osobních s...VESTAR GROUP a.s.Pracovníci v oblasti osobních s...AVINION, s.r.o.Pracovníci v oblasti osobních s...A-HOTEL TOMMY & SPA s.r.o.Pracovníci v oblasti osobních s...ZLATÁ HVĚZDA spol. s r.o.Pracovníci v oblasti osobních s...VESTAR GROUP a.s.Instruktoři autoškolyTomáš PiškulaStánkoví a pouliční prodavači p...BILBO šmak s.r.o.Pracovníci v oblasti osobních s...VPV Hotels & Apartments s.r.o.Pracovníci v oblasti osobních s...ADDLAND, s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti hotel a hostinec hvězda s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost hotel a hostinec hvězda s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: