Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Cestovní ruch a ubytování / Recepční
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

Text inzerátu:

Požadujeme: - zdravotní průkaz, - výpis z rejstříku trestů Práce podle harmonogramu - krátký-dlouhý týden, střídání v 7,00 hodin a 19,00 hodin Zaměstnanecké výhody: penzijní pojištění, životní pojištění, ošatné, mobilní telefon, jiné První kontakt e-mailem (vosahlova@harmony-pce.cz), telefonicky (Po-Pá, 08:00 - 14:00) nebo osobně (Bělehradská 458, Pardubice, pracovní dny od 08:00 - 14:00).

Nástup:01.12.2021Plat od - do:25000 - 28000Pracoviště:PardubiceObor a Profese:RecepčníTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední odborné vzdělání s maturitouZaměstnavatel:HARMONY CLUB HOTELY, a.s.Kontaktní osoba:Vladimír Novotný 466 435 020 vosahlova|harmony-pce#czKontaktní adresa:Bělehradská 458
53009 Pardubice
Pardubice II   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Recepční v hotelích a dalších u...Bohemia - lázně a. s.Recepční (kromě recepčních v ho...Základní škola a Mateřská škola...Recepční v hotelích a dalších u...Accomo s.r.o.Recepční (kromě recepčních v ho...Mezigenerační a dobrovolnické c...Recepční (kromě recepčních v ho...SIMACEK HS, spol. s r.o.Recepční v hotelích a dalších u...Panský dům a Pyramida s.r.o.Recepční (kromě recepčních v ho...Em Hair s.r.o.Recepční (kromě recepčních v ho...Atlantis Development s.r.o.Recepční (kromě recepčních v ho...Urocentrum Praha s.r.o.Recepční (kromě recepčních v ho...Bartoň a Partner s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti HARMONY CLUB HOTELY, a.s.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost HARMONY CLUB HOTELY, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: