Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Výroba a průmysl / Operátor výroby
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Text inzerátu:

OBSLUHA STROJŮ NA VÝROBU A ZPRACOVÁNÍ VÝROBKŮ Z PLASTU Požadujeme dobrý zdravotní stav, odpovědnost, samostatnost, flexibilitu, zručnost. HLÁSIT SE: Pros Miloslav Ing., tel.: 775 588 928 volat každé úterý od 8:00 do 12:00 hod., e-mail: pros@production-automotive.com, osobně každé úterý od 10.00 do 13.00 hod. v Hotelu Domino (hlásit se u paní Ing. Lucie Nápravníkové tel.: 773 426 136)

Nástup:20.05.2020Plat od - do:17800Pracoviště:MostObor a Profese:Operátor výrobyTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:PRODUCTION AUTOMOTIVE, spol. s r.o.Kontaktní osoba:Ing. Miloslav Pros 775 588 928 info|production-automotive#comKontaktní adresa: 138
43501 Havraň
Havraň   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Obsluha strojů na výrobu a zpra...SKALEX-PLAST s.r.o.Obsluha strojů na výrobu a zpra...Global Personnel Agency s.r.o.Obsluha strojů na výrobu a zpra...LAGA Borohrádek s.r.o.Obsluha strojů na výrobu a zpra...Asistent Group s.r.o.Obsluha strojů na výrobu a zpra...Dalibor HudecObsluha šicích a vyšívacích strojůJIHOKOV, výrobní družstvoObsluha ostatních strojů na výr...HARTMANN - RICO a.s.Obsluha strojů na výrobu a zpra...LINAPLAST s.r.o.Obsluha strojů na výrobu a zpra...Novoplast Liberec s.r.o.Obsluha strojů na výrobu a zpra...Novoplast Liberec s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PRODUCTION AUTOMOTIVE, spol. s r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost PRODUCTION AUTOMOTIVE, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: