Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / IS/IT: Správa systémů a HW / Technik HW
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Technici počítačových sítí a systémů

Text inzerátu:

Správa e-shopu od jeho nastavování až po vychystávání a balení objednávek, online marketing, správa sítí, software a hardware.Člověk na dané pozici by měl být ochodný, schopný nám pomoci i s jiným druhem prací, jako je příležitostné skldání kontejnerů se zbožím, vychystávání nových prodejen, závoz zboží a podobně. Řidičský průkaz typu B.podmínkou.Prvopočáteční náplň práce bude kompletní správa e-shopu. Následně bude probíhat další zaškolování v rámci správy sítí a dalšího (Pomoc při správě hardware i software v rámci celé společnosti. Správa sítí a síťových zařízení, správa účetního softwaru (vhodná alespoň částečná znalost účetnictví). Hrubá mzda ve zkušební době 26 tis. Kč. Plat může být navýšen již v průběhu zkušební doby až na úroveň 30 tis. Kč. Vše závisí na šikovnosti daného uchazeče. Následně možnost dalšího platového růstu. Životopis zasílat na uvedený e-mai v této hlášence. Výhody: - benefity v podobě prémií, stravenky První kontakt emailem nebo telefonicky či osobně v pracovní dny od 7:00 do 15:00.

Nástup:01.01.2022Plat od - do:26000 - 30000Pracoviště:Žďár nad SázavouObor a Profese:Technik HWTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:ZZN Hospodářské potřeby, a.s.Kontaktní osoba:Jiří Vondráček 776 268 346 jvondracek|zzn-hp#czKontaktní adresa:Jihlavská 1148/16
59101 Žďár nad Sázavou
Žďár nad Sázavou 1   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Technici uživatelské podpory in...T.S.BOHEMIA a.s.Technici provozu informačních a...Fortinet, organizační složkaTechnici provozu informačních a...Fortinet, organizační složkaTechnici uživatelské podpory in...MATADOR Automotive ČR s.r.o.Technici počítačových sítí a sy...Ministerstvo práce a sociálních...Technici uživatelské podpory in...ESTELAR s. r. o.Technici počítačových sítí a sy...Ministerstvo práce a sociálních...Technici počítačových sítí a sy...Ministerstvo práce a sociálních...Technici uživatelské podpory in...Úřad práce České republikyTechnici provozu informačních a...BZ Company Internacional s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ZZN Hospodářské potřeby, a.s.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost ZZN Hospodářské potřeby, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: