Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Výroba a průmysl / Dělník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Text inzerátu:

První kontakt: e-mail: hr@as-superwash.cz - zasílejte prosím životopisy. Náplň práce: Asistence klientům při uvedení myčky do provozu nebo platbě Navádění vozidel do mycí linky V případě potřeby a možností výpomoc s mytím a čištěním vozu Udržování pořádku na celém pracoviští. Požadavky: Praxe na pozici Obsluha mycí linky je vítána Čistý trestní rejstřík Částečná technická zdatnost (malé opravy, mytí mycí linky) Min. výuční list Hmotná odpovědnost Slušné vystupování, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, ochota Komunikativní znalost českého nebo slovenského jazyka. Nabízíme: Dlouhodobá práce Stabilní pracoviště v AS Superwash, která spadá do skupiny AS Auta Super Nástup 1.12.2021 nebo po dohodě Zaškolení je samozřejmostí Bonusy Pevný výplatní termín Po roce možnost smlouvy na dobu neurčitou. Pracovní doba: Po - Pá Možnost práce přesčas, práce o víkendech. Životopis zasílejte na hr@as-superwash.cz.

Nástup:01.12.2021Plat od - do:30000 - 35000Pracoviště:KolínObor a Profese:DělníkTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:Auta Super, s.r.o.Kontaktní osoba:PhDr. Zuzana Petáková hr|as-superwash#czKontaktní adresa:
Ovčáry   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Montážní dělníci výrobků z pryž...WINDOORS OKNA s.r.o.Pomocní pracovníci ve výrobě ji...KASPOLETO s.r.o.Obsluha strojů na balení, plněn...MAKS PLUS Company s.r.o.Pomocní dělníci ve výroběSlévárna Vysoké Mýto s.r.o.Obsluha strojů na balení, plněn...UNIQUE PLUS s.r.o.Montážní dělníci ostatních výrobkůEchoMONT s.r.o.Pomocní dělníci ve výroběPRODUCTION AUTOMOTIVE spol. s r.o.Pomocní pracovníci údržby budov...ProSmile Clinic s.r.o.Obsluha strojů na balení, plněn...HOPI s.r.o.Kvalitáři a testovači výrobků, ...IPRICE DIGITAL s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Auta Super, s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Auta Super, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: