Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Stavebnictví a reality / Betonář
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci

Text inzerátu:

Místo výkonu práce: Hanychovská 832/37, Liberec 460 07 a stavby v okrese Liberec. Znalost odborných názvů ve stavebnictví v ruském jazyce výhodou, fyzicky náročná práce. Hlásit se e-mailem nebo osobně v 8.00-10.00 hod.

Nástup:16.03.2021Plat od - do:23500Pracoviště:LiberecObor a Profese:BetonářTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední odborné vzdělání s maturitouZaměstnavatel:ExpressBuild s.r.o.Kontaktní osoba:Kristýna Boumová 608 034 354 gurustav#kristyna|seznam#czKontaktní adresa:Hanychovská 832/37
46007 Liberec
Liberec (nečleněné město)   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Betonáři, železobetonáři a příb...odštěpný závod EUROBUD POLAND S...Betonáři, železobetonáři a příb...Marcel PeckaBetonáři, železobetonáři a příb...Falkor s.r.o.Betonáři, železobetonáři a příb...Offensive s.r.o.Betonáři, železobetonáři a příb...Ritratto s.r.o.Betonáři, železobetonáři a příb...POPSON s.r.o.Betonáři, železobetonáři a příb...chapas plus s.r.o.Betonáři, železobetonáři a příb...IMA SVARUD s.r.o.Betonáři, železobetonáři a příb...BETONA Ivančice s.r.o.Betonáři, železobetonáři a příb...Terefelek s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ExpressBuild s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost ExpressBuild s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: